Milí táborníci,

pre rok 2019 sa náš tábor, presunie nie len do nového objektu, ale aj v novom termíne 14.-27.7.2019. Spoznáme dedinku Čremošné pri Turčianskych tepliciach a jej okolie. Ubytovaní budeme v hlavnej budove aj v chatkách.  Okolo je dostatok priestoru na „čorkni vlajku“ aj veľkú „polievačku“, nechýba ani ohnisko na indiánsku vatru a zakopávanie vojnovej sekery. Okolitý les nám dáva priestor na nočnú hru a novú nočnú zábavu „stužku odvahy“.  Vybíjanú či futbal si zahráme na ihrisku i lúke a istotne prijmete aj našu výzvu vo volejbale. Záhadné postavy z metrixu sa už na Vás tešia a majú pripravený vylepšený vírus, ktorý bude treba  zneškodniť.  Sama som zvedavá ako sa Vám podarí zvládnuť potravinový reťazec a koľko potravy zabezpečíte pre svoju rodinku. Jarmok sa bude niesť v znamení ručných prác a nie vecí donesených z domu.  V okolitom lese sa vraj nachádza kameň mudrcov a určite sa spolu s Vašimi vedúcimi pokúsite o jeho nájdenie. V kasíne si zahráme hazardné pexeso, poker či hlavolamy. Určite sa naučíme zopár nových tanečných kreácií na white party, country zábave, či plese. Sofiu, macarenu a iné si zatancujeme na nástupe aj diskotéke. Spoločne si prezrieme okolie, prírodu aj kultúrne pamiatky. Zahráme si Slovensko, Video Stop, Dobre vedieť. Zapotíme sa pri riešení hlavolamov a šifier vedúcich k pokladu. Znova očakávam tuhý súboj pohlaví a verím, že to chlapcom tento rok natrieme a budeme mať raňajky do postele. 

Ak počasie dovolí budú môcť vybraní táborníci prespať vonku priamo pod hviezdami, karimatky aj spacáky sú už nachystané.  Na super zážitky s Vami sa už teraz tešia nový aj starý „vedúci v zácviku“, rokmi overení vedúci,  čarovný doktóre a samozrejme najviac sa teším ja Vaša HáVéTé. 

Termín:

14.7 – 27.7.2019

Miesto:

Horský Hotel Bartoška

Kapacita:

110

Cena:

Bez dopravy 340€

 

s autobusovou dopravou 360€


Tento rok sme si pripravili zľavu pre súrodenca vo výške 10€, naďalej platí aj možnosť zaplatiť tábor na splátky do 31.12.2019.

Dopravu zabezpečujeme len autobusovú odchádzať z parkoviska pred Tescom na Zlatých pieskoch sa bude 14.7.2019  o 10:00. Rovnako návrat bude na to isté miesto 27.7.2019 cca 15:00