Ahojte!
Volám sa Karin a som tá čo na tričku nosí nápis HáVéTé (pre nováčikov Hlavný vedúci tábora). Žijem a dýcham pre Detské kamarátske tábory. Mojou úlohou je vyriešiť zdanlivo nevyriešiteľné, zabezpečiť nemožné a zázraky robiť na počkanie.
Kvalifikáciu na prácu s deťmi mi dalo štúdium učiteľstva a na prácu s dospelými 20 rokov podnikania. Právo organizovať tábory mi prisúdil šťat splnením podmienok pre otvorenie cestovnej kancelárie. Za 13 rokov existencie DKTáborov počet deti vzrástol z 22 na 186. Dvere do mojej izby sú vždy otvorené, uši prípravné vypočuť, ruky objať a jazyk pochváliť.Už deň po tábore premýšľam nad tým ďalším. Celý rok vymýšľam nové hry, a svojím nadšením a optimizmom ženiem vpred aj mojich vedúcich. 
Som mamou pre svoje dve žihadielka, pre všetkych nových aj dlhoročných účastníkov mojich táborov a dokonca aj vedúci si ku mne chodia po radu a samozrejme sladkosti.
Tie sú u mňa v dostatočnom množstve vždy pre všetky decká, rovnako ako rada a porozumenie. Ak ma nevidíte pri nejakom dieťati, určite vyrábam novú hru, vypisujem diplomy, či chystám ceny, alebo s Braňou vymýšľam nejakú somarinku, ktorou všetkých vrátane vedúcich rada šokujem.
Mám rada čokoládku, detský smiech a hru na gitare za doprovodu spevu pri ohníčku.
Tento rok pre vás opäť chystám niečo a verím, že sa Vám to bude páčiť.
So mnou sa môžete spoľahnúť na to, že DKT nikdy nebudú dva roky po sebe rovnaké a aj na to, že tu budem vždy pre Vás.
Snáď aj tento, ako každý rok, bude pre nás opäť ten najlepší!!
Teším sa na Vás!