Ahojte!
Volám sa Karin a som aktívny dôchodca plný otrepaných nápadov. Sem tam zahviezdim v kvíze či na Disko. Mojim hobby je večierka a nemám rada budíček. Všetko ostatné je super.Žijem a dýcham pre Detské kamarátske tábory. Mojou úlohou je vyriešiť zdanlivo nevyriešiteľné, zabezpečiť nemožné a zázraky robiť na počkanie. Kvalifikáciu na prácu s deťmi mi dalo štúdium učiteľstva a na prácu s dospelými 20 rokov podnikania. Dvere do mojej izby sú vždy otvorené, uši prípravné vypočuť, ruky objať a jazyk pochváliť. Už deň po tábore premýšľam nad tým ďalším. Celý rok vymýšľam nové hry, a svojím nadšením a optimizmom ženiem vpred aj vedúcich. 
Som mamou pre svoje dve žihadielka, pre všetkych nových aj dlhoročných účastníkov mojich táborov a dokonca aj vedúci si ku mne chodia po radu a samozrejme sladkosti.
Tie sú u mňa v dostatočnom množstve vždy pre všetky decká, rovnako ako rada a porozumenie. Ak ma nevidíte pri nejakom dieťati, určite vyrábam novú hru, vypisujem diplomy, či chystám ceny, alebo s Miškou a Mirkou vymýšľam nejakú somarinku, ktorou všetkých vrátane vedúcich rada šokujem.
Mám rada čokoládku, detský smiech a hru na gitare za doprovodu spevu pri ohníčku.
Tento rok pre vás opäť chystám niečo a verím, že sa Vám to bude páčiť.
So mnou sa môžete spoľahnúť na to, že DKT nikdy nebudú dva roky po sebe rovnaké a aj na to, že tu budem vždy pre Vás.
Snáď aj tento, ako každý rok, bude pre nás opäť ten najlepší!!
Teším sa na Vás!